© 2019 - Gemeenteschool 't Blokje

Team

Blokje geel (Stoffezandstraat)

  • Kleuterklas 1A: Claudia Van Geel en Steffi Van Bavel (interim voor Veerle Van Den Heuvel)

  • Kleuterklas 1B: Dorien Quirijnen

  • Kleuterklas 1C: Lotte Brosens

  • Kleuterklas 2A: Liesbeth Mertens en Tanja Noens

  • Kleuterklas 2B: Hilde Van Dun

  • Kleuterklas 2C: Nancy Valgaeren

 

Ondersteuning

  • LO - psychomotorische ontwikkeling: Tanja Noens

  • Taal en anderstalige nieuwkomers: Nicole Gommers

  • Kinderverzorgster - gezondheid: Liesbet Vaasen en Karen Snels

  • Lerarenplatform: Dorien Van Meel

 
Juf Claudia
Juf Steffi
Juf Veerle
Juf Dorien
Juf Lotte
Juf Liesbeth
Juf Hilde
Juf Nancy
Juf Tanja
Juf Nicole
Juf Liesbet
Juf Karen
Show More
 

Blokje Groen (Stoffezandstraat)

  • Kleuterklas 3A: Leen Kenis en Lydia Van der Velden

  • Kleuterklas 3B: Hanne Van Den Ouweland

  • Kleuterklas 3C: Silke Snels

Blokje Groen (Kapelstraat)

  • Lagere klas 1A: Elke Donckers

  • Lagere klas 1B: Petra Van Dijck

  • Lagere klas 1C: Mariska Van Rompaey

  • Lagere klas 2A: Nicole Dufraing

  • Lagere klas 2B: Ilze Van Dijck

  • Lagere klas 2C: Lien Vercammen

 

Ondersteuning

  • LO - psychomotorische ontwikkeling kleutergroep 3: Bob Michielsen en Tanja Noens

  • Taal en anderstalige nieuwkomers kleutergroep 3: Nicole Gommers

  • Co- en zorgjuf leergroep 1: Agnes Michielsen

  • Zorgjuf leergroep 2: Mai Van Dijck

  • LO – verkeer leergroep 1 en 2: Bob Michielsen en Hans Van Hasselt​

  • Leerlingbegeleider leergroep 1 en 2: Peter Van Gils

  • Lerarenplatform kleuter: (nog niet gekend)

  • Lerarenplatform lager: Heleen Adams en Femke Uytdewilligen

Juf Leen
Juf Lydia
Juf Hanne
Juf Silke
Juf Elke
Juf Petra
Juf Mariska
Juf Nicole
Juf Ilze
Juf Lien
Juf Agnes
Juf Mai
Meester Bob
Meester Hans
Show More
 

Blokje Blauw (Visserij)

  • Lagere klas 3A: Karen Eggermont

  • Lagere klas 3B: Griet Fransen

  • Lagere klas 3C: Suzan Bruyns en Daphne Van den Bergh

  • Lagere klas 4A: Veerle Bevers

  • Lagere klas 4B: Bert Van Looveren​

  • Lagere klas 5A: Gonda Wouters

  • Lagere klas 5B: Ellen Herrygers

  • Lagere klas 6A: Isabel Joosen

  • Lagere klas 6B: Tinne Braspennincx

 

Ondersteuning

  • Zorgjuf leergroep 3: Mai Van Dijck

  • Co- en zorgjuf leergroep 3: Greet Kustermans

  • Co- en zorgjuf leergroep 4: Greet Kustermans

  • Zorgjuf leergroep 5: Hilde Rombouts

  • Zorgjuf leergroep 6: Hilde Rombouts

  • LO – verkeer: Bob Michielsen en Hans Van Hasselt

  • Leerlingbegeleider: Peter Van Gils

  • Lerarenplatform lager: Heleen Adams en Femke Uytdewilligen

Juf Karen
Juf Griet
Juf Suzan
Juf Daphne
Juf Veerle
Meester Bert
Juf Gonda
Juf Ellen
Juf Isabel
Juf Tinne
Juf Mai
Juf Greet
Juf Hilde
Meester Hans
Juf Femke
Show More

Levensbeschouwing lagere school

  • Niet confessionele zedenleer (NCZ): Kim Anthonissen

  • Rooms katholieke godsdienst (RKG): Chris Fockaert (L1, L2 en L3) en Ingrid De Cleene (L4, L5 en L6)

  • Protestants-evangelische godsdienst: Rian van Strien

  • Orthodoxe godsdienst: Luminita De Wilde

  • Islamitische godsdienst: Muhtat Ildes en Sumeyye Anaz (interims voor Najoua El Moussaoui)

Juf Kim
Juf Kim
Juf Ingrid
Juf Rian
Juf Luminita
Juf Najoua
Show More
 

ICT-ondersteuning

  • Guy De Kock

  • Peter Van Gils

Meester Guy
Meester Peter
Show More

Administratieve medewerkers

  • Linda Weygers

  • Hedwige Bogaerts

  • Annemie Suykerbuyk

Linda
Hedwige
Annemie
Show More

Onderhoudsmedewerkers

  • Karin Nouws

  • Sabine Van den Muysenbergh

  • Mieke Van den Broeck

  • Fine Jacobs

  • Diana Van Geffen

  • Ilse Van Staay

  • Nicole Bevers

  • Sandy Neefs

  • Lut Goetschalckx

Karin
Sabine
Mieke
Fine
Diana
Ilse
Sandy
Show More

Beleidsteam

  • Zorgcoördinator: Noortje Gommers

  • Coördinator ICT en communicatie: Peter Van Gils

  • Coördinator schoolorganisatie: Hans Van Hasselt
     

  • Schoolleider: Mariëlle Kuypers

Juf Noortje
Meester Peter
Meester Hans
Juf Mariëlle
Show More