Team

Blokje geel (Stoffezandstraat)

  • Kleuterklas 1A: Claudia Van Geel en Veerle Van Den Heuvel

  • Kleuterklas 1B: Dorien Quirijnen

  • Kleuterklas 1C: Lotte Brosens

  • Kleuterklas 2A: Liesbeth Mertens en Tanja Noens

  • Kleuterklas 2B: Hilde Van Dun

  • Kleuterklas 2C: Nancy Valgaeren

 

Ondersteuning

  • LO - psychomotorische ontwikkeling: Tanja Noens

  • Taal en anderstalige nieuwkomers (OKAN): Veerle Van Den Heuvel

  • Kinderverzorgster - gezondheid: Liesbet Vaasen en Karen Snels

  • Lerarenplatform: Marieke Cassimon

 
 

Blokje Groen (Stoffezandstraat)

  • Kleuterklas 3A: Leen Kenis en Lydia Van der Velden

  • Kleuterklas 3B: Hanne Van Den Ouweland (interim Marieke Cassimon)

  • Kleuterklas 3C: Silke Snels

Ondersteuning

  • Speelleerklas, taal en anderstalige nieuwkomers (OKAN): Nicole Gommers

  • LO - psychomotorische ontwikkeling kleutergroep 3: Bob Michielsen en Tanja Noens

  • Kinderverzorging - gezondheid: Liesbet Vaasen en Karen Snels

Blokje Groen (Kapelstraat)

  • Lagere klas 1A: Elke Donckers

  • Lagere klas 1B: Petra Van Dijck en Agnes Michielsen

  • Lagere klas 1C: Mariska Van Rompaey

  • Lagere klas 2A: Heleen Adams

  • Lagere klas 2B: Ilze Van Dijck

  • Lagere klas 2C: Nicole Dufraing

 

Ondersteuning

  • Zorg L1: Agnes Michielsen

  • Zorg L2: Mai Van Dijck

  • LO – verkeer leergroep 1 en 2: Bob Michielsen en Hans Van Hasselt​

 

Blokje Blauw (Visserij)

  • Lagere klas 3A: Karen Eggermont

  • Lagere klas 3B: Griet Fransen en Daphne Van den Bergh

  • Lagere klas 4A: Bert Van Looveren​

  • Lagere klas 4B: Veerle Bevers

  • Lagere klas 4C: Suzan Bruyns en Lien Vercammen

  • Lagere klas 5A: Gonda Wouters

  • Lagere klas 5B: Ellen Herrygers

  • Lagere klas 6A: Isabel Joosen

  • Lagere klas 6B: Tinne Braspennincx (interim Laura Heirman)

 

Ondersteuning

  • Zorg L3: Greet Kustermans

  • Zorg L4: Greet Kustermans

  • Zorg L5: Hilde Rombouts

  • Zorg L6: Hilde Rombouts

  • Anderstalige nieuwkomers (OKAN): Chris Fockaert

  • LO – verkeer: Bob Michielsen en Hans Van Hasselt

  • Lerarenplatform: Laura Heirman

Levensbeschouwing lagere school

  • Niet confessionele zedenleer (NCZ): Kim Anthonissen

  • Rooms katholieke godsdienst (RKG): Chris Fockaert (L1, L2 en L3) en Ingrid De Cleene (L4, L5 en L6)

  • Protestants-evangelische godsdienst: Rian van Strien

  • Orthodoxe godsdienst: Luminita De Wilde

  • Islamitische godsdienst: Najoua El Moussaoui

 

ICT-ondersteuning

  • Guy De Kock

  • Peter Van Gils

Administratieve medewerkers

  • Linda Weygers

  • Hedwige Bogaerts

  • Annemie Suykerbuyk

Onderhoudsmedewerkers

  • Karin Nouws

  • Sabine Van den Muysenbergh

  • Mieke Van den Broeck

  • Fine Jacobs

  • Diana Van Geffen

  • Ilse Van Staay

  • Nicole Bevers

  • Sandy Neefs

  • Lut Goetschalckx

Beleidsteam

  • Zorgcoördinator: Noortje Gommers

  • Coördinator ICT en communicatie: Peter Van Gils

  • Coördinator schoolorganisatie: Hans Van Hasselt
     

  • Schoolleider: Mariëlle Kuypers

team1920.jpg

Schoolteam 2019-2020